Akademie Cup pomáhá! Zapojte se s námi!

Neslovice-113

Již v pondělí 17. 6. 2019 odstartuje v Olomouci za podpory Statutárního města Olomouce a Olomouckého kraje jeden z největších mládežnických turnajů – Akademie Cup 2019. O pohár Karla Poborského bude na stadionech v Řepčíně a Nových Sadech bojovat všech osm Regionálních fotbalových akademií, které doplní obě pražska S, 1. FC Slovácko a již podruhé skotští Glasgow Rangers!

My však víme, že život není jen o fotbale. Víme, že ne všechny děti mají v životě takové štěstí, aby se mohly ve svém oblíbeném sportu naplno rozvíjet. My však můžeme každému dopřát trochu radosti a společnými silami od některých starostí ulehčit.

Jsme proto velice rádi, že letošní Akademie Cup bude pomáhat! A naše pomoc bude směřovat, obdobně jako známý ponožkový den, k dětem s Downovým syndromem a jejich rodinám. Jak můžeme všichni pomoci?

Chci přispět!

Odkaz výše vás zavede na společnou výzvu spolku Úsměvy, kde můžete přispět libovolnou finanční částkou, a poté sledovat, kolik dobrých duší se již našlo a jakou sumu se nám podařilo nasbírat :) A my se výzev opravdu nebojíme, laťku jsme si  nastavili na 50 000 Kč! Překonáme ji společně? :)

A co víc, některé děti s DS nás se svými rodinami navštíví ve finálový den (středa 19. 6.) přímo na stadionu v Řepčíně a stanou se tak plnohodnotnou součástí našeho turnaje! Přijďte děti a finálové účastníky podpořit i vy. :)

Snímek obrazovky 2019-06-11 v 19.47.41 Snímek obrazovky 2019-06-11 v 19.47.52